Ogółem super
Ogółem super. Paczka dotarła do mnie po 12 dniach, skontaktowałam się ze sklepem bo myślałam, że może ją zgubili, ale okazuje się, że tyle normalnie trwa wysyłka, bo wysyłają prosto z fabryki i dokładnie sprawdzają jakość. Odpisali mi praktycznie od razu i bardzo miło. Paczka dotarła bardzo dobrze zapakowana i w ogóle widać, że produkt jest bardzo wysokiej jakości, więc jestem zadowolona z lampy (lumosAura). Można ją przyciemnić jak się ma ochotę. Bardzo polecam ten sklep! Zaskoczyłam się, bo nie miałam dużo oczekiwań a tu miła niespodzianka.

Risposta di Amoam







